koivu.jpg

Yhteystiedot

Asumisen palvelut

Palvelutalojen johtaja
Eeva Laine-Hasan
Puh. 040 7740 113
Sposti: eeva.laine-hasan@onnenkimpale.fi

Isännöitsijä
Marja-Liisa Back
Puh. 040 3588005
Sposti: marja-liisa.back@onnenkimpale.fi

Heikkarin ryhmäkodit
Heikkarinkuja 4, 01900 Nurmijärvi
Puh. 040 352 4244
Sposti: heikkarinryhmakoti@onnenkimpale.fi

Vastaava hoitaja, Heikkari

Susannah Rohde-Nielsen
Heikkarinkuja 4 A, 01900 Nurmijärvi
Puh. 0403524244
Sposti: susannah.rohde-nielsen@onnenkimpale.fi

Sairaanhoitaja /Heikkari

Mari Viitanen
Heikkarinkuja 4 A, 01900 Nurmijärvi
Puh. 044-7765844
Sposti: sairaanhoitaja@onnenkimpale.fi

Ravintola Heikkarin Helmi


Emäntä Raija Vesterinen


Puh. 040 317 2247
Sposti: raija.vesterinen@nurmijarvi.fi

Kissankellon ryhmäkodit
Suopolku 1 E-talo, 01800 Klaukkala
Puh. 040 565 4083
Sposti: kissankellonryhmakoti@onnenkimpale.fi

Vastaava hoitaja, Kissankello

Arja Venho
Suopolku 1 E-talo, 01800 Klaukkala
Puh. 040 5654083
Sposti: arja.venho@onnenkimpale.fi

Sairaanhoitaja /Kissankello

Mari Viitanen
Suopolku 1 E-talo, 01800 Klaukkala
Puh. 044-7765844
Sposti: sairaanhoitaja@onnenkimpale.fi


Kuntoutus/allas

Allasosaston vastaava fysioterapeutti
Susanna Peltola
Puh. 040 735 7222
Sposti: susanna.peltola@onnenkimpale.fi

Vauva- ja perheuinti
Suopolku 1 talo E, 01800 Klaukkala (Allasosastolle käynti alapihan kautta.)
Puh. 09 276 1188 ja 040 735 7222
Puhelinaika arkisin klo 9-11
Sposti: kissankello@onnenkimpale.fi


Tilavuokraus

Allasosasto
Kissankello puh. 09 276 11 88 arkisin klo 9-11


Nurmijärven Onnenkimpale ry

Heikkarinkuja 4 A, 01900 Nurmijärvi
y-tunnus 1467183-3

Puheenjohtaja
Leena Kaarni
Puh. 050 584 2641
Sposti: leena_kaarni@hotmail.com

Yhdistyksen sihteeri ja isännöitsijä
Marja-Liisa Back
Puh. 040 3588005

Sposti: marja-liisa.back@onnenkimpale.fi